Kukullat e seksit, qe ku bahen ma të shtrejtat n’botë!

Industria e kukullave të seksit po njeh vetëm rritje.

Ndërsa dikur sherbenin vetëm për penetrim, kjo fabrikë prodhon kukulla seksi që kanë skelet dhe mish prej silikoni, tue imitu sa ma shumë lëkurën reale.

Kukullat RealDoll kushtojnë tue nis nga 7 mijë dollarë deri në mbi 14 mijë dollarë.

Ato prodhohen nga Abyss Creations në Californi.

Fotografi Robert Benson na sjellë këto foto nga mbrenda fabrikës.

9 persona prodhojnë deri në 400 kukulla të tilla në vit.

Në shitje janë 18 modele trupash femnore dhe 2 modele trupash mashkullore, pesë lloje lëkure dhe 39 fytyra të ndryshme.

Shperndaje në: