Kur 3 vete jane prinde te nji femie: Miss Shqipnia, e cila e rrite nji femi me dashnoren e saj femen dhe me dashnorin mashkull

Ish-Miss Shqipnia, Egla Harxhi, u vnu në qendër të vëmendjes para pak kohe, për marrëdhanien e saj me nji femën dhe nji mashkull dhe ma së shumti për faktin se ata jetojnë të tre bashkë dhe kanë vendose ns rrite nji fëmi.

Gjatë nju interviste me Kledi Kadilli, gazetar i INtv, të tre ata treguen ma shumë rreth lidhjes së tyne dhe treguen disa detaje nga marrëdhania.

Ata pranuen haptazi se iu pëlqen me pi gjak në kohën e lirë, gja për të cilën e dashtuna e Eglës, Alesia u shpreh se asht traditë e familjes dhe rit që e ndjekin paganët, ku theksoi se edhe shqiptarët janë me prejardhje pagane dhe munden me shijue gjakun pa problem.

E pyetun nga gazetari Kadiu se si do quhej fëmia i saj, Egla u shpreh se kanë diskutue me quejt femiun Luçifer, nji emën i ndaluem në shumë shtete të botës.