Kur befason Rita, tash vjen prej nji bote tjeter!

Kanë dalë edhe fotot e realizueme nga Rita kohë ma parë në Los Angeles.

Në fotosesionin për ‘Vogue Italia’, Rita Ora shihet me nji dukje krejt ndryshe dhe shumë moderne.

Rita këtë fotosesion e ka ba në rrugët e Los Angeles muejin e kaluem, teksa po qendronte në Amerikë për xhirimet e ‘America’s Next Top Model’.

Bukuorshja kosovare paraqitet në numrin e ardhshëm të ‘Vogue’ me nji stil tejet unik dhe si asnjiherë ma parë.

 

2-ritaaa

 

3-rita

 

4-rita

5-rita