Kur deshet cullak Shkendija, ju merr edhe sytë! (foto +18)

Kangëtarja Shkëndije Mujaj ende nuk i ka përfundue pushimet e saj të cilat i ka fillue tash e disa ditë.

Ajo si çdo ditë tjetër edhe sot ka publikue foto në rrjetin social “Instagram”, mirëpo kjo foto e publikueme nga ajo asht paksa ma ndryshe.

Këtu doket se Shkëndija asht e zhveshun krejtësisht, por ajo ka sjellë vetëm pjesën nalt në fotogarfi, ku i shihet gjoksi bombastik dhe fytyra me plot ndërhymje me photoshop.

 

shekndaaa