Kur Gigi i hyp bicikletës

Nga agjencitë, publiku, stilistët dhe mediat, konsiderohet si modelja ma e nxehtë e momentit dhe Gigi Hadid kallxoi se e meriton këtë titull.

Modelja ka ndërthurrë pushimet me punën dhe u shfaq në California për me pozue me bicikletë, që 21-vjeçarja kallxoi se din me i nga.

1469788007_gigi 1469788031_gigi1 1469788049_gigi2

Shperndaje në: