Kur kim del për shoping, a e dini çka bahet!

Kim Kardashian

Ajo ka humbë ma shumë se 30 kilogramë që nga dita që i uroi mirëseardhjen djalit të saj Saint në muejin Dhetor dhe tashma Kim Kardashian duket se po i rikthehet ditëve të saj ma të mira.

Mediat rozë kanë zbulue edhe përkushtimin e madh që ka Kim për t’u rikthy perseri në formë.

Për me pasë gjithçka nën kontroll ajo peshohet çdo ditë, ndërsa numrin e shkruen në murin e banjës, ashtu si bante edhe Ernest Hemingway.

Këtë gja, ajo e ka pranue tue ja tregue motrës së saj Kourtney gjatë pushimeve të tyne në Kubë.
E në fotot e fundit, Kim ka tregue se po kthehet ajo e ditëve ma të mira.

 

2-kimi

 

3-kimi

 

4-kimi