Kur kurrkush nuk e njihte, Rita Ora këndonte përkrah Craig David

Ndoshta edhe nuk e keni pa, por Rita Ora qysh në 2008’n ka këndue me kangëtarë të njohun britanik.

Në kangën “Where’s Your Love” nga Craig David, e cila ishte pjesë e albumit Greatest Hits, janë ndëgjue edhe vokalet e Tinchy Stryder dhe Rita Orës.

Kanga u publikue me 10 Nandor 2008, në Irland dhe në Mbretërinë e Bashkueme.