Kur Xhesika Ndoj zbulon bukurine e trupit te vet ne Rrokum Night

Fatos Berisha, Kangetarja Xhesika Ndoj dhe rockeri i Prishtines Xuxi jane te ftuemit e Kastro Zizos ne Rrokum Night.

Emisioni shfaqet te Shtunen, 23 Prill, ne oren 20:00h.

Reprizat: Te Shtunen ne 23:00h dhe te Diellen ne 23:00h.

Shperndaje në: