Kush asht rusja superseksi që po tranon rrjetet sociale! (foto +18)

Rusja Galinka Mirgaeva po çmend rrjetet sociale.

E fiksueme mbas palestrës dhe jogas, Mirgaeva po tërheq vëmendjen edhe për linjat e saj, por jo vetëm kaq.

Shumë përdorues të rrjeteve sociale e kanë pagëzue si Angleina Jolie ruse për shkak ta ngjashmënisë me aktoren.

Bukuroshja që ka linde në qytetin e Perm në Rusinë qendrore njihet si nji nga modelet ma seksi, por ende nuk gëzon famë ndërkombëtare, ashtu si e kanë pasë fatin e mirë shumë prej modeleve të tjera ruse.

Gjithsesi, Galinka duket se po punon fort që të jetë në formë dhe në rastin e parë të shpërthejë dhe me ba botën me mbajtë frymën.

 

9-rusjaa

 

8-rusjaa

 

7-rusja

 

6-rusja

 

5-rusja

 

4-rusjaa

 

3-rusja

 

2-rusja

 

1-rusja

Shperndaje në: