Kush asht shqiptarja seksi që ka shkue në Kanë?

Në prag të festivalit të filmit në Kanë, bukuroshja shqiptare asht fotografue teksa shijon rivierën franceze nën shoqninë e miqve të saj.

Bahet fjalë për modelen seksi, Angela Martini, e cila ka mbërri atje nga Zvicra e shoqnueme nga miqtë e saj.

Si çdo vit, Kana pushtohet nga aktorë, këngëtarë, modele etj. E njajta gja po ndodh edhe këtë vit, në prag të edicionit të 69-të të festivalit të filmit. Dhe, sigurisht që nuk ka mujt me mungue Angela, e cila asht fotografue teksa mban veshun fustanin provokues në ngjyrë bojë qielli.

Shperndaje në: