Kush janë dy stjuardesat shqiptare ma seksi në botë!

“Top Stewardesses” asht shndërrue në nji nga faqet ma popullore të rrjeteve sociale Instagram e Facebook, në të cilat bahet klasifikimi i stjuardesave ma të bukura të botës.

Së fundmi, në vëmendje të faqes ndërkombëtare janë dy bukuroshe shqiptare.

Teuta Gjonaj dhe Aida Bitri janë shpall “Top Stjuardesat e ditës” në Instagram.

Dy bukuroshet kanë spikat ndër stjuardesat ma të bukura të botës.

Por për Teuta Gjonaj, bionden simpatike, nuk asht hera e parë që shpallet si nji nga stjuardesat ma të bukura.

Pak kohë ma parë, kompania “Fly Guy”, përzgjodhi atë dhe nji tjetër stjuardesë të “Albawings” si femnat ma të bukura në botë.

Kompania mori mija foto nga stujardët dhe stujardesat në mbanë botën dhe nji juri e posaçme përzgjodhi vetëm 60 prej tyne.

jhghjgh-363x450

Shperndaje në: