Ky asht Frederiku…kali ma i bukur n’botë

Frederiku i Madh asht ai që po çmend rrjetet sociale këto ditë. Bahet fjalë për nji kali, që bota online e ka pagëze si kali ma i bukur.

Kali ka nji faqe krejtësisht të veten në Facebook ku mban të përditësuem “me shetitjet” dhe foto mbi 13 mijë ndjekësit e tij, shumica e të cilëve i janë bashkue kohët e fundit.

1464193102_frederiku1