Foto: Ky asht gjoksi qe po then rrjetin, a po ju doket edhe juve! (+18)

Ajo asht e famshme për trupin e shkëlqyem.

Vazhdimisht, Emily Ratajkowski poston foto seksi në rrjetet sociale.

Këtë herë modelja dhe aktorja 25-vjeçare befason me gjoksin e saj.

 

7-gjokis

 

6-gjoksi

 

4-gjoksi

 

3-gjoksi

 

2-gjoksi

 

1-gjoksi

Shperndaje në: