Ky asht kalendari ma seksi i vitit 2017 (fot +18)

Casey Batchelor kallxoi format e saj të bëshme, mbasi pozoi për kalendarin e vitit që vjen.

Modelja dhe aktorja 32-vjeçare vjen plotësisht cullak, në disa poza qe kanë me ju befasue.

 

3-sex

 

1-sex