Ky asht padyshim gjoksi ma shpërthyes që keni me pa sot

Ajo njihet për format e saj marramendëse.

Abi Clarke nuk zhgënjeu as gjatë festës së saj të fundit në Essex House të Chingford and Club, nji klub nate në Epping të Anglisë, të Shtunën vonë.

28-vjeçarja shfaqi nji xhaketë mbresëlanëse, së bashku me mikeshat e saj dhe të ftuemit e tjerë.

to2 to3 to5 to76