Kqyreni videon + 18 të ish-kryeministrit rus!

sexii

Nji filmim që mund t’i shkatërrojë martesën, por ndoshta edhe karrierën politike.

Politikani rus Mikhail Kasyanov, dikur kryeministër i Rusisë, asht filmu teksa bante seks me nji dashnore në nji hotel.

58-vjeçari asht i martuem me Irina Kasyanov, por në videon e publikueme nga televizioni rus proqeveritar, ai shihet tue ba seks me aktivisten britanike Natalya Pelevine.

Nuk dihet nëse kurthi i asht ngrit nga aktivistja britanike, apo thjesht ka qenë spiunazhi rus që e ka kapu “mat”.

Kasyanov ka qenë kryeministër nga viti 2000 deri në 2004 dhe tash asht kryetari i Partisë Liria e Popullit.

Ai ishte zani ma kritik ndaj Vladimir Putin.

 

 

kasyanov