Ky asht vendi ku deshen yjet krejt cullak! (foto +18)

Politikat e rrjeteve sociale bajnë që shumë foto të yjeve të modës dhe muzikës me u censurue.

Por ka nji vend ku krejt yjet, që nga Irina Shayk e deri te Kim Kardashian pozojnë lirshëm.

Bahet fjalë për revistën W.

 

7-foto

 

6-foto

 

5-foto

 

3-foto

 

1-foto