Ky asht ylli i Hollywood’it që ka flejtë me 4800 femna

Genne Simmons, anëtari i grupit legjendar “Kiss”, gjatë nji interviste për revistën “The Sun” ka deklarue se ka flejtë me gati 5000 femna dhe se bashkëshortja e tij Shannon Twidd, pak para se me u martue, i kishte vnue atij nji ultimatum të pazakontë.

Në të vërtetë, Shannon me të cilën këngëtari ishte argëtue për 28 vite para se me u martue, kishte kërkue nga bashkëshorti i saj i tashëm që me i djegë të gjitha fotot e ish të dashunave të tij.

Ndërsa, grumbulli i fotove seksi të ish dashnoreve të këngëtarit, ishte djegë me ditë të tana, tue marrë parasysh se muzikanti kishte zbulue se, seksi ka qenë diçka që nuk ka mujt me i rezistue.