Kylie e tejdukshme, ka me ju ‘çmend’ me këtë set fotografik (foto +18)

Kylie Jenner mundet të mos e dijë kuptimin e fjalës cullak, por ajo me siguri di si me tërheqë vëmendjen, kjo asht e sigurt.

Së fundi 20 vjeçarja ka ba xhiron e rrjetit me fotot e saj cullak në setin fotografik për V Magazine.

E ndonëse Kylien e shohim shpesh tue postue foto mjaft provokuese në rrjetet sociale, tue ekspozue format e saj të cilat ngjallin jo pak zili, ajo kurrë nuk ka pozue tanësisht cullak në nji set fotografik.

“Ky ishte me të vërtetë xhirimi im i parë tanësisht i zhveshun, ” tha 20 vjeçarja për revistën e modës. “Unë gjithmonë postoj fotografi seksi, por kurrë nuk kam pozue lakuriq.”

Me nji paruke të verdhë dhe veshje tanësisht transparente Kylie ka ditë si me na lanë me gojë hapun.

 

 

Shperndaje në: