Lady Gaga, çka t’ka ndodhë?!

Lady Gaga çfarë t’ka ndodhë? Kangëtarja asht shumë e ndjeshme për pamjen e saj, në mënyrë që me i habitë adhuruesit, por kësaj herë ajo ka habitë fotografët.

Kangëtarja asht kapë tue dalë nga apartamenti i saj në New York, me veshje sportive dhe pantolla të shkurta xhinsi.

Por, kambët e Lady Gagas, janë të mbulueme nga njolla t’zeza. Të nximet e saj nuk i kanë shpëtue gazetarëve paparazzi, që nuk kanë hezitue me fotografue këtë gja të pazakontë te kambët e yllit të muzikës.

Shperndaje në: