Lajm: Gigi Hadid asht e lirë

Zayn Malik dhe Gigi Hadid i kanë dhanë fund marrëdhanies së tyne. Kangëtari 23-vjeçar dhe modelja 21-vjeçare janë nda mbas 7 muejve lidhje, konfirmon kështu “E! News”.

Burime pranë çiftit kallxojnë se ata kanë pasë nji marradhënie me probleme, tue u nda disa herë, por që janë rikthye përsëri së bashku.

Simbas burimeve, kjo ndarje mundet me qenë e përkohëshme dhe se çifti mundet me u rikthye shumë shpejt bashkë.

Shperndaje në: