Lakuriqësia dhe disa fakte misterioze për gruen e Donald Trump (+18)

Zyrtarisht ata thonë se janë njoft në New York, në vitin 1998.

Ajo ishtë nji modele super seksi 28-vjeçare, e gjatë, e mrekullueshme dhe me nji theks seksi sllav.

Ai, nji miliarder 52-vjeçar që nuk ka shumë nevojë për komente.

Në vitin 2005, Melania Knauss dhe Donald Trump ma në fund vendosën të martohen.

Tashmë ata pretendojnë me qenë Zoti dhe Zoja e Parë e Amerikës.

Por, ka disa pikëpyetje mbi të kaluemen e tyne.

Tue nis që nga fotot nudo të Melanie, të cilat janë ba në vitin 1995, mbasi dyshohet se ajo punonte në nji agjenci modelingu që shërbente si mbulesë për prostituta të klasit të naltë.

Gazetari slloven, Bojan Pozar, që ka ba së fundmi nji biografi të paautorizueme për Melanie, thotë se Trump asht takue me këtë të fundit pikërisht në vitin 1995, dhe jo në vitin 1998, si pretendojnë ata.

Madje, ai thotë se ka qenë Trump ai që ka financue karrierën e Melanie.

Pozar shkruen se në mënyrë të mistershme, nga viti 1995 deri në vitin 1998, nuk ka asnji të dhanë për Melanie.

Madje, as me kë shoqnohej dhe nëse ka pasë të dashtun gjatë kësaj periudhe.

Nji tjetër përgjigje që duhet me dhanë Melanie, asht fakti se si ka punue ajo në ato vite n’Amerikë, tue qenë se nuk kishte vizë.

Dhe, për nji kandidat si Donald Trump, që asht kundër emigrantëve të paligjshëm, kjo do të ishte një goditje e randë./gazetatema/

 

2-trump

 

4-trump

 

5-trump

 

6-trump

 

7-trump

Shperndaje në: