Livia, tifozja dhe femna ma seksi që keni pa sot (foto +18)

23 vjeçarja Livia Gullo asht nji ndër tifozet ma seksi në botë. Ajo vjen nga Brazili derisa asht tifoze e Barcelonës.

Livia ka ba bujë në mediat botnore për shkak të fotografive provokative me fanellën e Barcelonës.