Liziane Gutierrez na prezenton me nji shoqe të saj

Profilet e saj në rrjetet sociale janë të mbushuna me foto të të mbasmeve dhe fotot e maposhtme kallxojnë arsyen e këtij fiksimi të Liziane Gutierrez.

Por, të Hanen, modelja braziliane ishte së bashku me nji shoqe të saj në pllazhen e Malibu’s, e cila i bante konkurrencë me “asetet” e saj.

1468344812_liziane1 1468344870_liziane3 1468344955_liziane6

Shperndaje në: