Lojtaret e guximshme, kjo asht arsyeja pse ato deshen krejt cullak! (foto +18)

Mundet me qenë ftoft, por për këto ragbi-lojtare nuk përban problem hiq dhe ato kanë dalë cullak me realizue nji kalendar në mënyrë të tillë, për mbledhjen e fondeve për klubin.

Grupi i femnave të klubit të ‘Rugbi Hitchin’ u shfaqën nudo në fushë për me promovue lojtaret femna në këtë sport dhe për me mbedh fonde për skuadrën e tyne.

Të veshuna me çorape dhe çizme dhe asgja tjetër, lojtaret vraponin në fushë dhe përballëshin me njana-tjetrën.

 

Shperndaje në: