Lojtari i Torinos asht me fat. Kqyreni çka ka n’dorë

Modelja Sofija rikthehet në qendër të vëmendjes të mediave për foton e publikueme me sulmuesin e Torinos, Adem Llajic.

Ky i fundit po shfaqet i lumtun përkrah saj dhe këtë e kallxojn edhe fotot e publikueme nga vetë ajo në rrjetet sociale.

Ljajic asht lojtar i Interit dhe luen për Serbinë, por ka prejardhje shqiptare.

ljajic femna

serbja-700x454