Luana fotografon të mbasmet bombastike dhe i publikon në internet (foto)

Moderatorja e njoftun, Luana Vjollca, duket se ka vendosë të mos ndalet tue provokue.

Ajo në llogarinë e saj në Instagram ka postue disa fotografi mjaft “të nxehta” ku shfaq të mbasmet bombastike.

auto_Luana_Vjollca_te_pasmet1497304294