Luana godet edhe me nji foto!

Luana Vjollca po tërheq gjithnji e ma shumë vëmendje falë dokjes dhe fizikut të saj.

Prezentuesja e sherndrrueme edhe në kangëtare, asht tejet aktive në rrjetet sociale, ku publikon fotografi nga ajo që ban në përditshmëni.

14199215_1375540035793779_7784521494423409520_n