Luana Vjollca poston foton e parë me bikini, qe qysh doket

Ajo asht nji nga moderatoret ma seksi të ekraneve shqiptare dhe jo pa qëllim edhe nji ndër ma të ndjekunat.

Luana Vjollca ka nisë pushimet në bregdet dhe sigurisht nuk mundet mos me postue edhe nji foto me bikini, ku shkruen se asht foto e parë.

??????????
??????????
Shperndaje në: