Lutja e veçantë e Bleonës drejtue Zotit

Kangëtarja e famshme shqiptare, Bleona Qerreti, e cila asht nji nga personazhet ma të dashuna të Show Biz’it shqiptar, ka publikue sot nji foto në profilin personal të saj në rrjetet sociale, ku shfaqet pranë nji vajze të vogël.

Ajo ndodhet në Aeroportin e San Francisco. Lutja e veçantë që Bleona i ban Zotit asht me i dhanë nji vajzë, por e don si vajza e vogël, me të cilën ka dalë në foto.

Bleona-Qerreti-dhe-nje-vaze-e-vogel