Ma e mirë nana se e bija, gara për Miss BumBum (Foto +16)

Nji nanë me forma të rrumbullakosuna dhe e bija po garojnë mes tyne në Miss BumBum, tue tentue të rrëmbejnë kunorën e femnës me të mbasmet më të mëdha në Brazil.

Ndërkohë që shumë nana mundohen të bajnë aktivitete të tjera me çikatt e tyne, si për shembull të shkojnë për pazar, të shkojnë në palestër apo të argëtohen në udhëtime turistike, këto të dyja, Bruna Ferraz dhe Eduarda Morais, po punojnë dhe konkurrojnë ndaj njana-tjetrës për të njajtin titull.

Shperndaje në: