Ma n’fund, Rita Ora takohet me “Rita Orën” (foto/video)

Rita Ora, nji ftyrë e veçantë dhe shumë e dashtun për publikun, ka edhe “klonin” e saj, të paktën kështu e vlerëson publiku në të shumtën e rasteve, shkruen KultPlus.

Asht modelja e njohftun, Jasmine Sarders, e cila asht përfolë shumë edhe për ngjashmëninë e saj me kangëtaren, Rita Ora.

Shumë nga fotografitë e postueme nga Jasmine, komentohen edhe për këtë fakt.

Pamjet e tyne afrohen shumë me njana-tjetrën, e sidomos nga pjesa e syve.

Shperndaje në: