Majk vjen tash me ‘Fund’ (video)

Majk ka  me u rikthye persëri mbas hitit të tij të fundit “Kcen”, të  cilën e solli dy muej ma parë.

“Fund” titullohet kanga ma e re nga Majku, dhe kjo ka me u publikue nesër n’orën 19:00.

Lajmin për kangën e re e ka dhanë vetë reperi përmes postimit të nji video të shkurtë në rrjetin social Instgram.

 

e diel ora 19 : 00 … #majk #fund #babastars

A video posted by MAJK / Kastriot Rexha (@majkaveli) on