Manchester United në krizë? Kjo çikë parashikon diçka për Mourinhon! (Foto +18)

Manchester United javët e fundit nuk ka arritë rezultate që priten nga tifozët e këtij ekipi.

Por, modelja Beth Humphreys, asht shumë e bindun se ekipi i drejtuem nga trajneri Jose Mourinho, ka me ju kthy rezultateve të mira dhe ka me luftue për tituj.