Mariah Carey përshëndet fansat permes shkumës se sapunit (+16)

Ajo njihet për pozat ‘bujare’ gjatë karrierës së saj të gjatë në muzikë.

Por, Mariah Carey shkoi nji hap ma tej deria postoi në Instagram dy foto ku shihet tanësisht cullak derisa ban banjë në nji vaskë me ujë.

Kangëtarja 46-vjeçare shfaq format e saj dhe gjoksin e bashëm për 4,1 mln ndjekësit e saj në rrjetin social derisa pozon mes shkumës së sapunit.

Shperndaje në: