Marina e ‘djeg’ Kaprin me ngjyren e kuqe! (foto)

Pushimet për Getoarin dhe Marinën duket se nuk kanë fund.

Këtë herë çifti i njoftun, i cili pritet që së shpejti të lidhen në martesë, ndodhen në Kapri.

Moderatorja bukuroshe ka publikue disa foto në rrjete sociale në të cilat shfaqet në nji skaf të vogël, e veshun tanësisht me te kuqe.

Mjaft në formë ajo ka tregue edhe njiherë se është nji nga moderatoret ma seksi të ekranit shqiptar dhe padyshim asht tue kalue disa ditë relaksuese dhe të mrekullueshme në Kapri.

 

20marinaa

Shperndaje në: