Mbani frymën: Shqiptarja që deshet cullak e ‘hallakat’ Amerikën (foto +18)

Antoinette Kalaj asht modele dhe aktore shqiptare me adresë në Shtetet e Bashkueme të Amerikës.

Ajo ka lindë në Bronx, ndërsa filloi me u marrë me modelizëm.

Paraqitjen e parë zyrtare e nisi si 17 vjeçare për brendin e teshave, ‘The Limited’.

Shperndaje në: