Mbas ndamjes nga Pitt, keni me u befasue me kend po ngushëllohet Angelina!

Angelina Jolie asht kthy te miku i saj Johnny Depp për mbështetje mbas ndamjes së saj nga Brad Pitt, sipas asaj që raportohet.

Aktorja ka diskutue për përfundimin e martesës së saj me yllin e filmit ‘Piratët e Karaibeve i cili gjithashtu vjen mbas telasheve të ndamjes së tij dhe madje ka punësue avokaten e divorcit të Depp Laura Wasser mbas rekomandimit të Johnnyt, simbas The Sun.

Nji burim tha për gazetën në fjalë se: ‘Angelina e ka adhurue Johnnyn për vite të tana përpara se ajo me punue me të në filmin The Tourist, dhe më pas ata u afruen edhe ma shumë gjatë xhirimeve”.

 

joli-depp

Shperndaje në: