Mbasi fitoi konkursin e Miss Bumbum, don me u ba virgjine (+18)

Nji modele bionde, e cila u ba e famshme mbasi fitoi konkursin Miss Bumbum, që organizohet në Brazil dhe ku përzgjidhet vajza me të pasmet ma seksi, ka vendos me u operue për me u ba e virgjine persëri.

Indianara Carvalho, 22 vjet, fitoi konkursin në Nandor, por thotë se ka me u ba e virgjine për me pasë nji tjetër “herë të parë me dikend speciale”.

Karriera e saj asht në rritje të shpejtë, por ajo thotë se po ban vaginoplasti për me gjetë personin e duhun.

 

2-misss

 

 

Shperndaje në: