“Mbreti” i ri i Instagramit, çika cullak, pare…(+18)

Të gjithë e njohin Dan Bilzerian dhe jetën e tij të tranueme, por “Mbreti” i “Instagramit” mund të humbë fronin e tij.

Asht nji sipërmarrës nga Los Angeles ai që cilësohet si “Mbreti i ri” i “Instagramit”. Ai quhet Tony Toutounis dhe asht 43 vjeç. Ai ka 1,5 milion ndjekës në “Instagram”.

Toutounis ban nji jetë luksoze ku në çdo foto të publikueme shihen femna të deshuna, valixhe me dollarë dhe festa të egra. Ai zotnon kerre me vlerë ma shumë se 1,5 milionë dollarë dhe avion privat, si dhe nji jaht luksoz.

auto_dan_bilzerian_dhe_cmendurite_e_tij231476283238 dan_bilzerian_dhe_cmendurite_e_tij311476284345 dan_bilzerian_dhe_cmendurite_e_tij351476284339 dan_bilzerian_dhe_cmendurite_e_tij381476284334

Shperndaje në: