Me cilën kangëtare shqiptare u shoqnu Donald Trump?

Kandidati republikan për President të SHBA’ve dhe miliarderi Donald Trump, u shoqnue edhe me nji kangëtare shqiptare.

Kangëtarja nga Shqipnia Bleona Qerreti, e ka publike nji foto në Instagram ku shihet e shoqnueme nga miliarderi Trump.

 

bleona

Shperndaje në: