Me cilin mashkull asht Rita Ora ne New York!

Mesa duket New Yorku asht magnet për të famshmit, mbasi mbas Kim Kardashianit, në rrugët e saj asht fotografue edhe Rita Ora.

Kjo e fundit asht pa nën shoqninë e nji mashkulli, teksa ecte lirshëm drejt njanit prej klubeve ma të famshëm të natës në qytetin amerikan.

Si shihet edhe nga fotografitë, Rita kishte vesh nji fustan të zi, kombinue me atlete të bardha dhe dukshëm pa jelekë.

E shfaqja e Orës në publik me mashkullin misterioz, rrxon pretendimet e disa mediave rozë nderkombëtare se ajo asht në nji romancë me Lewis Hamilton.

 

5-ritaa

 

4-rita

 

3-rita

 

2-rita

 

1-rita

Shperndaje në: