Melania Trump, nji zojë e bukur, por qysh ka qenë ma parë…(foto +18)

Kohëve të fundit ajo asht në qendër të vëmendjes mediatike, mbasi tashma ajo ka marrë statusin e Zojës ma të randësishme të Amerikës.

Melania Trump, dikur modele ka kallxue gjithmonë stil dhe elegancë në çdo paraqitje të saj përkrah bashkëshortit.

Ndërsa, se qysh ka ndryshue ajo dhe sa e kanë ndryshue Zojën Trump operacionet plastike kqyrni fotot ma poshtë.

 

Shperndaje në: