Michelle Obama përjeton nji siklet të madh!

Doket se Zona e Parë, Michelle Obama, ka kalue nji moment të sikletshëm derisa ka zbritë nga avioni së bashku me dy vajzat e saj Malia dhe Sasha në Madrid.

Edhe pse Zoja e Parë e Amerikës u mundue me shmangë ndonji incident, sërish era e fortë bani që ajo për nji moment me u dokë si Marilyn Monroe.

Michelle dhe dy vajzat e saj bukuroshe kanë nisë prej disa ditësh turneun që përfshinë Liberi, Maroku dhe Madrid.

Treshja kanë udhëtue për me promovue ‘Let Girls Learn’, iniciativë kjo, që mbështet arsimin në tanë botën për vajzat.

michelle-obama-22 michelle-obama-marilyn-moment-lead michelle-obama-marilyn-moment-lead-1

Shperndaje në: