Miliarderi nuk përmbahet kur e sheh Angela Martini me këtë veshje (Foto)

Bukuroshja shqiptare, Angela Martini, po kalon ditë të bukura me të dashunin e saj tashma të njohun, miliarderin rumun Dragos Savulescu.

Mbas pushimeve të kalueme nëpër vende të ndryshme të botës, ajo së fundi me të dashunin e saj kanë vizitue Ibiza’n.

Dragos-Savulescu-dhe-Angela-Martini

 

Shperndaje në: