Milot Rashica me fat, i lumtun me të dashunën (Foto)

Milot Rashica, sulmuesi i Kombëtares së Kosovës, asht nji njeri shumë i lumtun.

Kështu së paku mund të konstatohet nga postimet e fundit të tij në rrjetet sociale, ku ai shihet ma se i lumtun me të dashunën e tij.

Edhe në Holandë, përkundër angazhimeve intensive me Vitessen, Miloti doket tejet i lumtun me të dashunën.

milot-rashica-dhe-e-dashura-e-tij-seksi

auto_miloti-5_1473188566-73800421473189794-700x877 auto_2333331473189788-700x776

Shperndaje në: