Ministrja shfaqet me fustan mbramje, i mahnit të gjithë

Nji fustan të gjatë të zi, i denjë për yjet e modeleve në nji sfilatë mode.

Ministrja e Reformave në Itali, Maria Elena Boschi, ka lanë menjanë debatin politik dhe asht shfaqë në Operën e Romës për me ndjekë “Traviata’n”.

Bashkë me te ishte edhe kandidati për Komunën e Romës, Roberto Giachetti. Edhe ai, kishte zgjedhë nji veshje shumë elegante.

Shperndaje në: