Mirror: Cila asht bomba, Kimi apo Shkenda!

Tabloidi “Mirror” ka ba nji artikull për format e Shkendije Mujaj dhe Kim Kardashian.

Këtë herë tabloidet britanike shkruejnë edhe për nji kangatare tjetër shqiptare.

Ata shkruejnë nji artikull për format e trupit të Shkendije Mujaj dhe se si ato ngjasojnë shumë me personalitetin e njohun Kim Kardashian.

“Mirror” shkruenë se Mujaj asht shumë e njohun për postimin e fotografive provokuese në rrjetet sociale – njisoj si Kim, ndërsa ndonjiherë edhe ja kalon asaj.

Portali gjithashtu shkruen se Mujaj asht nji kangëtare e cila asht rrit në familje të pasun, mbasi asht adaptu dhe gjithmonë ka jetu jetë luksoze.

shkendija si kim

Shperndaje në: