Miss BumBum vjen cullak prej plazhit (+18)

1-bum

Miss BumBum doli cullak në plazh vetëm pak ditë mbasi u raportu se ka futë në krizë martesën e futbollistit ma të mirë në botë, Lionel Messi.

Femna me të pasmet ma seksi në botë, Suzy Cortez, asht nji fanse e çmendun e Barcelonës dhe argjentinasit.

Ajo poston vazhdimisht foto erotike, dedikue atij.

Por grueja e Messi’t asht zemëru dhe ka vendos me bllokue 25-vjeçaren nga rrjetet sociale të Messi’t.

 

2-bumm

 

3-bumm

Shperndaje në: