Moda ma guximtare në Showbiz: A po e teprojnë yjet me (zh)veshjet e tyne? (+18)

Tendenca ma e fundit e yjeve doket se zbulon edhe ekstremin: Të dalësh pa të mbrendshme në tepihun e kuq, madje me nji fustan të hapun përpara.

E kanë provue disa prej modeleve ma të njohuna në SHBA, e provuen edhe Giulia Salemi dhe Dayane Mello në tepihun e kuq në Venezia.

Por, pse po rrezikojnë kaq shumë yjet?

Sigurisht bahet fjalë për emna që ma shumë duen me ra n’sy.

Shperndaje në: